Nasza firma działa na rynku radomskim od 2015 roku. Naszą przygodę z drzewami zaczęliśmy od pasji do wysokości! Urbanistyka na terenie Radomia skłoniła nas do stworzenia firmy, która sprosta oczekiwaniom klientów. Od pewnego czasu nad Polską pojawiają się gwałtowne burze. W połączeniu z drzewami rosnącymi w ciasnej zabudowie budynków, przewodów elektrycznych czy zagospodarowanych ogrodów stwarzają zagrożenie obalenia się i zniszczenia mienia , nie mówiąc już o zagrożeniu dla ludzi!  Jeśli masz problem z drzewami na swojej posesji i nie daje Ci spać po nocach bo masz obawy, że powali się na Twoje mieszkanie ZADZWOŃ!!!! My już mamy na niego sposób !!!!!
 


 

Nasza firma zajmuje się specjalistycznym usuwaniem drzew metodą tradycyjną przy wykorzystaniu zwyżki oraz tymi najtrudniejszymi, czyli metodami alpinistycznymi. Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie przeszkolenie. Trudnimy się również pielęgnacją drzew, formowaniem korony, wycinką samosiejek i karczowaniem zarośniętych posesji, działek (czyścimy również pod budowę). Posiadamy w swoich zasobach park maszynowy dzięki którym nasza praca jest bardziej efektowana m. in. rębak do gałęzi, frezarka do pni, wywrotka, ciągnik rolniczy itp.  Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu firmy po wycince drzew nie pozostawiamy żadnego śladu.

Nasze zlecenia wykonujemy na terenie miasta Radomia, sąsiadujących miast i gmin.

Zaufało nam już szerokie grono mieszkańców Radomia i powiatu radomskiego, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych. Zadowolenie naszych klientów zachęca nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozbudowy parku maszynowego. Wszystko to by zapewnić naszym klientom bezpieczny odpoczynek w ogrodzie. Niejednokrotnie braliśmy udział w usuwaniu skutków nawałnic na terenie Radomia i okolic. Dodatkowo wyróżnia nas to, że nasi ludzie są wyszkoleni w ratownictwie wysokościowym i posiadają kwalifikowaną pierwszą pomoc!

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy prosimy o kontakt. Za dojazd, oględziny i wycenę nie pobieramy opłat!!! Jesteśmy rzetelną firmą i na nasze usługi wystawiamy faktury Vat. Dodatkowo posiadamy odpowiednie ubezpieczenie OC na nasze prace!!!!!

 

 
 
Artur: 512-662-818
Bartek: 669-070-796
E-mail: biuro@drwal24.pl
Strony internetowe